СНИМКИ/ Два гола на Еньо Кръстовчев и втора поредна победа на дубъла на Марек Дублиращият тим на Марек постигна втора поредна победа в първенството на младежката група до 21 години. След като миналата седмица дупничани победиха с 3:1 Локомотив Пд, с три гола на Росен Йорданов, днес Марек се наложи с 2:1 над Хасково с два гола на Еньо Кръстовчев. През първото полувреме играта и на двата тима бе доста скучна, без никаква креативност в офанзивен план, с изключение на един пробив на Владимиров от Марек в 20-та минута. След почивката само в рамките на две минути, зрителите видяха два гола. Първо в 47-та минута Ангел Йошев извърши нарушение в наказателното поле и главния съдия Георги Иванов отсъди дузпа в полза на Хасково. От бялата точка точен бе Атанас Кръстев. Минута по-късно Кръстовчев изравни с техничен прехвърлящ удар над вратаря Мехмед. В 57-та минута отново Кръстовчев бе точен за дупничани.