Германея загуби в Панагюрище но вече и на практика остана във В-група Германея Сапарева баня си осигури оставането във В-Югозападна футболна група, въпреки загубата като гост на Оборище с 2:3. Директните съперници на Германея – Ботев Ихтиман и Спортист Своге завършиха наравно 1:1 и по този начин кръг преди края сапаревобанци си запазиха мястото в третия футболен ешалон. Срещу Оборище момчетата на старши треньорът Борис Кръстев започнаха отлично и до 10-та минута изпуснаха на три пъти да открият резултата. В 30-та минута домакините поведоха, но в 44-та минута Джогански изравни. В началото на втората част отново Германея имаше инициативата, но отново не стигна до гол, като напротив позволи на Оборище да контраатакува опасно и да поведе с два гола. Крайният резултат оформи Везенков в 88-та минута. Последният мач е в събота в Сапарева баня, срещу Балкан Варвара.