ФК Марек 1915 загуби от Струмска слава. Следващата контрола е в неделя ФК Марек 1915 загуби в конролен мач от отбора на Струмска слава /Радомир/ пс 1:2. Срещата се игра вчера от 18:00 часа на стадион Бончук. През първото полувреме двата отбора показаха приличен футбол, като Марек поведе с гол в 28-та минута на Росен Йорданов. Този резултат се запази до почивката. През втората част гостите стигнаха до пълен обрат и победиха с 2:1. Срещата бе организирана, защото Струмска слава ще почива тази неделя, тъй като по програма играе с Локомотив Сф, който напусна първенството на В-Югозападна футболна група. За дупничани това бе поредна проверка преди началото на регионална група „Рила“, която стартира на 6-ти септември. В събота Марек победи Иваняне, който се подвизава в софийската регионална група със 7:2, а тази неделя ще играе и срещу Лозно. Двубоят е в неделя, но в него старши треньорът Борис Кръстев ще пусне в игра основно футболисти от юношите старша възраст.